Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" - повтаряше си наркомана, увеличавайки своята дозата.
Черен хумор 2,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две американски танкови дивизии водили ожесточено сражение с осем федеини на Садам. На края арабите били пленени. Командващият дивизията офицер започнал да разглежда непримиримия враг. Всички били ниски, черни и мустакати - типични араби. Само последният боец бил рус, синеок, висок един и деветдесет. Офицерът толкова дълго оглеждал това чудо на генетиката, че войникът не се стърпял и извикал: - Ну, что же? Араб не видел? - От днес ще смятаме с компютри! - казва учителката на първокласниците. - Супер! - радват се децата. - Така, кой ще ми каже, колко ще бъде ако се прибавят пет компютъра към дванадесет компютъра. Холандска легенда. Живял един крал, той има дъщеря, която нито веднъж не се била разсмивала. И кралят обещал половината кралство, на този който успее да я разсмее. Идва в двореца един странен мъж с вързоп на гърба и казва: - Лесно мога да я разсмея, и не ми трябва даже половината кралство. Вие само легализирайте това, с което ще я разсмея. Двама пияници си вървели в гората. Вървят си и виждат един манастир. Единия пита другия - Абе-ее-е Пее-е-шш--оо, дай да питаме за оная работа?! - Коя бе? - За монахинята! Влезли в манастира и единия пита монахиня стояла на вратата. - Извинете имате ли монахиня висока 1.60 Монахинята отговаря. - Нямаме ! Пияницата продължава. - А по ниска имате ли ? - Нямаме! - А още по ниска 1 метър висока? - Казах ви нямаме! Нямаме висока 1.60 пак ще имаме 1 метър! - Ядосана монахинята - Абеее Пеш-шооо, май сме ебали пингвин! Психиатър пита пациент: - Коя дата сме днес? - 23 октомври по григорианския календар, 10 октомври по юлианския, 18 листопад по древнославянския, 2 брумера по републиканския, 7 Зул-Хиджа по ислямския, 2 абан по персийския, 7 хешван по еврейския, 5 архасамн по Вавилонския, 18 марер по древноарменския и 4 сак по календара на маите. - Ясно. Значи сигурно не знаете и коя година сме?