Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майка води момчето си на лекар и казва: - Докторе, погледнете моля, какво става с пишлето му. Докторът: - Такааа, от този момент нататък пишлето ще наричаме член и започваме да лекуваме сифилис.
Лекари 3,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спират блондинка за превишена скорост.Полицаят я пита - Госпожице знаете ли с колко километра в час сте се движели - Не господин полицай незнам-отговаря блондинката В това време на полицая му се обаждат по радиото - Докладвайте полицай-говори сержантът - Спрял съм тука една блондинка за превишена скост - Аааааааааа знам я тая-отговаря сержантът- ей сега мина покрай мен свали си панталоните и ще видиш кво ще стане Полицаят отишъл при блондинката и си свалил панталоните Учудена блондинката отговорила - Еееееее пак ли проба за алкохол На дълго извиваща се опашката на бюрото по труда. Измежду продължително чакащи хора да се запишат за безработни, се чува ядосан глас от тълпата към служител - "Къде ходите? Знаете ли от кога ви чакаме? Хайде по-бързо, че вече ми свършва обедната почивка." Разговор на улицата през 2024 година: - Откъде си? - От Марс... - А на Земята как попадна? - Изпуснах си спирката... ( а в България 2024г. метрото ще стига до аерогарата) Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година… Лукът не може да разплаче Чък Норис. Чък Норис разплаква лука.