Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Перник децата са толкова корави, че вечер за да заспят им четат некролози.
Други 2,410 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отивал на доктор, много притеснен заради ставащото с него. Влиза в кабинета той с трясък и казва на доктора: - Докторе, докторе, имам голям проблем! След което докторът му отвръща: - Споделете, господине, какво има? ! Мъжът отговаря: - Ами, много ме е срам, но едното ми мъдо е по-голямо от другото! Докторът отговаря: - Е, господине, нищо срамно няма, покажете го, за да се уверим, че няма някакви проблеми.. Мъжът отвръща: - Ами, ще ви го покажа, но обещайте, че няма да ми се смеете, защото много ме е срам! Докторът отвърнал: - Няма проблем, господине, аз съм професионалист, не се страхувайте! И мъжът с рязко движение извадил едното си мъдо и го изпраскал на бюрото на доктора. След което докторът, при самата гледка, не издържал и избухнал в бурен смях. От тази реакция на доктора, мъжът се натъжил, въздъхнал и отвърнал на доктора: - Е, щом ми се смеете, няма да ви покажа по-голямото мъдо! - Скъпи ти винаги ми противоречиш! - Не е вярно, скъпа! Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите… Вали проливен дъжд. Тълпа от хора чака автобуса на порутена спирка. Всички са се скупчили под пробития навес. Стоят подгизнали от вода и проклинат съдбата. Вече втори час автобусът не идва. По едно време по улицата с пърпорене се задава трабантче. Шофьорът спира точно пред спирката, смъква прозореца и пита: - Някой да знае вицове за трабантчета... За да възстановите информацията на хард-диска е нужно да имате феноменална памет.