Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Безпокойство - това е неправилно употребено въображение.
Бисери 2,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

В тежката криза родителите на Иванчо били безработни. Хладилникът им бил празен. Ставайки сутринта, Иванчо се оплакъл, че има болки в стомаха. - Така е, защото е празен - въздъхнала майка му. В училище през междучасието учителят се оплакъл, че го боли главата. - Боли ви, защото е празна - успокоил го Иванчо. - Докторе, докторе! Моля ви, помогнете ми! Мисля се за часовник! - Добре, добре. Всичко ще бъде наред, само не се самонавивайте! Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Знаете ли защо програмистите не ходят на фитнес? На прогмиста не му е нужен фитнес. Силата му е в пръстите. И в секса е така… Ако близо до вас изригне вулкан и вече е късно да избягате, застинете в непонятна поза - ще има да се чудят археолозите от бъдещето.