Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един цар имал три дъщери. Той много искал да ги омъжи, защото вече ставали на възраст, но никой не искал да ги вземе, защото били много грозни. Един ден на царя му писнало и ги накарал да вземат по един лък и да стрелят - където падне стрелата, там ще се омъжат. Стреляла първата - стрелата паднала в обора - хайде, омъжила се за овчаря. Стреляла втората - в реката, омъжила се за рибаря. Стреляла третата - в едно блато. Отиват да видят кой живее там - няма жива душа, само една жаба се излежава на едно голямо зелено листо. Принцесата я погледнала и - понеже била чела приказки - решила да я целуне, та да се превърне в принц. Целунала я - нищо. "Дали не трябваше да я целуна по двете бузи?" Пробвала - нищо. Жабата: "Аре, маце, сега вземи ми направи и една свирка, че съм много омагьосан!"
Разни 2,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката по математика изпитва Иванчо: - Иване, кажи поне една формула за да ти пиша 3. - Формула 1. Умрял един прелюбодеец. Явил се пред райските порти и Св. Петър му казва: - С много жени си спал, ти си директно за ада, но понеже Бог е милостив - ето ти тая кофа с пирони. В нея има толкова пирона, колко жени си имал преживе. Забивай пирони по райската стена, катери се по тях и ако успееш да прескочиш стената - влизаш в Рая, ако не....знаеш!!! Съгласил се нашия човек и тръгнал да се катери. Забивал той и се доближавал все повече, но накрая не му достигнал един пирон за да прескочи стената и да влезе в Рая. - Ех мама му стара - помислил си той - сега, ако бях изчукал и оная куцата щях да вляза..... В Карлуково е обявен код "жълто" Обажда се един на приятел: - Да отидем утре за риба? - Чакай, сега ще питам жената. След малко: - Е, ще ходим ли? - Не, няма. Жената ми разреши да си пия ракията вкъщи... Във влака пътуват студент и стар еврейски равин. Студентът попитал: - Извинете, колко ви е часа? Равинът не отговорил нищо, обърнал се на другата страна и заспал. На другата сутрин студентът попитал: - Извинете, защо вчера не ми казахте колко е часа? - Знаете ли, аз си помислих: ако ви кажа колко е часа, вие разбира се, ще ме попитате за къде пътувам. Аз ще ви отговоря, че за Варна. Вие ще кажете, че и вие пътувате за Варна и че нямате къде да пренощувате. Аз, като културен човек, ще ви поканя у дома. През нощта вие ще съблазните дъщеря ми и ще се наложи да се ожените за нея. Така си помислих и реших: за какво, по дяволите, ми е зет без часовник?