Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Син се прибира вкъщи и казва на баща си: - Татко, правих секс! Бащата: - Браво, вече си пораснал, жено, ела да видиш сина ни, вече е голям, правил е секс! Майката: -Браво, сине, утре отново ще правиш ли секс? Синът: -Не, мамо, дупето ме боли!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
- Скъпи, къде ще живеем след сватбата - при моите родители или при твоите? - Ще идем при твоите родители, а те ще идат да живеят при моите.
Младоженци
03.10.2017
6,589 прегледа
Следващ →
Още вицове
"...и както виждате на светлинното табло, което не работи..." Любимите спортни коментатори на БНТ
Доктор говори на болна старица: "А лекарства, бабо, е най-добре да се пият с натурален сок от праскова, някъде на Лазурния Бряг, с омари, и в добра компания...."
Съпругата се прибира у дома и казва на мъжа си: - Ще ставаш татко! Мъжът пребледнява, задавя се, хваща се за сърцето и едва-едва процежда: - Значи ти е казала, мръсницата!
Заблудил се един негър в пустинята. Вървял, вървял и изведнъж намерил една бутилка. Отворил я, а от вътре излязъл един дух, който казал, че ще му изпълни три желания, задето го е освободил. Помислил негърът и казал: - Първо, искам, да има много вода, второ да съм бял и трето всички жени, като ме видят, да се събличат. Помислил малко духът и го превърнал в тоалетна чиния.
Писмо до затворник от майка му: "Мили сине, тъгуваме по теб! Откакто си в затвора, няма кой да изкопае лозето,няма кой да засади картофите..." Отговор от сина: "И вие ми липсвате! Лозето по-добре хич не го копайте! За това, което ще го намерите, ще ми лепнат поне още 20 години,че и вас ще доведат при мен." "Мили сине, с писмото ти дойдоха и полицаи, изкопаха цялото лозе, нищо не намериха..." "Мила мамо, каквото можах да направя оттук, направих. Засадете си картофите сами!"