Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стоял един с любимото си куче до една река под едно дърво и ловял риба. Рибата обаче не кълвяла и човека задрямал...<BR>Както си задрямал и от водата мехурчета... и излиза една крава поглежда го и:<BR>- Чиче, дай една цигара, бе!<BR>Човекът не разбира какво става и сънено и подхвърля една цигара.<BR>След малко пак мехурчета от водата и пак се подава кравата:<BR>- Абе да имаш огънче?<BR>Хвърля й той кибритче, кравата пали и пак се потапя.<BR>По едно време човекът се усеща к’во става и объркан поглежда към кучето, а то:<BR>- К’во ме гледаш, бе? И аз незнам к’во става!
Любими Герои 3,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добре дошли в 21-ви век! Телефон БЕЗ жици. Кухня БЕЗ огън. Кола БЕЗ ключ. Храна БЕЗ мазнини. Млади БЕЗ работа. Управляващи БЕЗ скрупули. Връзки БЕЗ основи. Отношения БЕЗ внимание. Жени БЕЗ страх. Деца БЕЗ бащи. Мъже БЕЗ топки. Чувства БЕЗ сърце. Образование БЕЗ стойност. Младежи БЕЗ възпитание. Всичко става БЕЗ, даже и надеждите са БЕЗ край! И всичко това ме оставя БЕЗ думи... Един пияница се прибира в пет сутринта !!!Но вратата на входа била заключена !Той бил напрау съкрушен !Ама взел си от джоба една цигара и почнал да пъха цигарата в ключалката !!!Пробвал пробвал нищо не ставало !!!Станало седен часа и една жена минала и го видяла как бърка в ключалката с цигара а не с ключ !!!!!!Отишла до него и му казала че това е цигара !!!!!Той много се учудил !!Жената си тръгнала !!!!!Итой казал високо!!!!!Ебати кога сварих си изпуших ключа !!!! Завещание: Когато умра, моля да разрежете моя ник на по 1 байт и да го разпръснете в Интернет по порносайтовете. Стои Свети Петър и при него идва футболен съдия ­ знаменцето му забито отзад, свирката му намушкана в носа, пребит... -­ Ти какъв си? ­- го попитал Свети Петър. ­- Футболен съдия съм в българското първенство. ­- Значи си директно за Ада, там всичките сте за долу. ­- А, не! Аз съм честен и неподкупен съдия! ­- Моля?! ­- Да, бе. Например играе се мач Левски-ЦСКА на Герена, 92-ра минута, резултатът е 0:0 и аз свиря дузпа за ЦСКА! ­- Ей, ама много лъжеш, аз защо не съм го гледал този мач, кога се е играл? -­ Сега се играе ­ казал съдията. Няма кой да му свири края! - Какво казал Бог след като създал мъжа? - Мога и по-добро да направя!