Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Младежо, обещахте ми, че ще приберете дъщеря ми до единадесет часа. Първо - сега е три часа, и второ - това не е моята дъщеря!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе, дайте ми някаква надежда! - Няма проблем. За мен последното желание на умиращия е закон!
Лекари
03.10.2017
4,173 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама Data.BG users си приказват: - Абе пич, знаеш ли кво е каръщина? - Какво? Ами да си изтеглиш песен от чуждестранен сървър и да чуеш на нея rafter.data.bg
Кети никога не спеше с мъж на първа среща. Но този път не издържа и заспа.
Мъж отива при сексолога: - Докторе, помогнете ми! Члена ми има ръце. Всеки път, когато се опитам да правя любов с жена ми, той се хваща отстрани и не ще да влиза! Жена ми толкова се измъчи, че ми вика: "Или му режи ръцете, или развод!" - Съблечете се да погледна. Я, наистина е с ръце, но няма смисъл да се режат. Ето ви тези таблетки, те ще ви помогнат. Минала година и мъжът отново отива при лекаря. Той го пита: - Е, как е? Помогнаха ли таблетките? - Не, но аз си измислих собствен начин. - Какъв? - Като тръгна към жена ми той се хваща с ръцете и не иска да влиза. Обаче в този момент аз го чуквам с пръст по главата, той се хваща за нея и в този момент аз действам.
Мъж се крие в креслото зад вестника и се прави, че чете задълбочено. Жена му: - Виждам, че ме чуваш добре - коленцата ти треперят!
- А защо все още смятаме в долари? - Защото е трудно да намериш на клавиатурата символа за еврото.