Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Многолюден жилищен район. Панелни блокове, нацвъкани нагъсто и между тях - малка детска площадка. Хлапе седи посредата на площадката и вика: - Мамо-о-о-о... (По-високо) - Мамо-о-о-о... (Див, неистов крясък, който се чува из целия комплекс) - Мамо-о-о-о... От балкон на дванайстия етаж се подава жена: - Кажи, Пепи? - Кажи на тате да се покаже.
Разни 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пият си депутати на 04.11(днес, бе:-) в софийско заведение. По едно време келнера им казва: - Господа, след малко е 22:00 часа и влиза в сила забраната за продажба на алкохол. Пийналите депутатите казват: - Тогава да гласуваме за спирането на часовника. Кой е за? Кой е против? Въздаржали се?....Приема се! Пролетарии от всички страни, кво стана?!?!??! В една лудница лекарят минава на проверка. В единия коридор вижда един пациент да седи на рибарско столче над един леген, пълен с вода. Пита го: - Човече, кво правиш тука? - Ами то е ясно бе, докторе - ловя риба! - И колко налови? - Дай ми пет лева и ще ти кажа! Докторът дал - нямало какво да прави. - Честито - ти си шестнайстият шаран за днес! Иванчо и Марийка се карали: - Иване, ти все мислиш за секс. - Не е вярно, ти мислиш повече от мен. - Как не те е срам? - Ако ти докажа, че ти мислиш повече за секс от мен, ще го направим ли? - Ето вижадш ли, само за това мислиш! - Добре де, що отбягваш въпроса? - Добре, докажи ми и ще го правим колкото поискаш. - Добре, но първо да ти задам една гатанка искаш ли? - Давай. - Що е то дълго оранжево или червено, збръчкано по средата накрая се изпразва? - Ето пак мислиш за секс. Кур разбира се. - Не, Марийке, ето че ти мислиш повече за секс от мен. - А! А какво е? - Автобус на градския транспорт. Те обикновенно са оранжеви или червени и са збръчкани по средата. Все са пълни и само на края се изпразват. - Така ли е? - Да. - А сега сваляй гащите, перверзнице! Ще те шибам докато и двамата не спрем да мислим за секс. Най-много не им върви на децата, чиито майки работят, като готвачки в детската градина. И в градината ги хранят лошо, и вкъщи дояждат същото.