Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От пощата връщат писмото на подателя с бележка: "Адресантът е починал, новият му адрес е неизвестен."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
В хладилника в службата имаше кифла с бележка: "Не ме яж!" Сега там стои празна чиния с бележка: "Мен кифли не могат да ме командват!"
Професионални
03.10.2017
3,344 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-много от всички при повишаване на студентските стипендии се радвали не родителите на студентите или техните преподаватели, а кръчмите в Стидентския град.
Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш...
Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.
Двама пияници.<BR>- Какво пиеш?<BR>- Гмуц.<BR>- Кво’е това?<BR>- ГМУЦ - газиран мензис от умряла циганка.<BR>- Мммм ебаси гнусното, дай малко!
- Генко, какво правиш? - Готвя. - А какво готвиш? - Като почнах беше супа...