Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В хладилника в службата имаше кифла с бележка: "Не ме яж!" Сега там стои празна чиния с бележка: "Мен кифли не могат да ме командват!"
Професионални 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-много от всички при повишаване на студентските стипендии се радвали не родителите на студентите или техните преподаватели, а кръчмите в Стидентския град. Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш... Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя. Двама пияници.<BR>- Какво пиеш?<BR>- Гмуц.<BR>- Кво’е това?<BR>- ГМУЦ - газиран мензис от умряла циганка.<BR>- Мммм ебаси гнусното, дай малко! - Генко, какво правиш? - Готвя. - А какво готвиш? - Като почнах беше супа...