Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ноември 1922, събират се членовете на политбюро на болшевишката партия да заседават по неотложните въпроси на държавното развитие. Заседанието се проточило и решили да пийнат по чашка, две водка та да тръгнат обсъжданията по-добре. Започнал Бухарин да налива и когато стигнал до Ленин, той сложил длан на чашката и казал: - На мен и Лев Давидович (Троцки) не сипвайте, че през октомври 1917 пак така веднъж се напихме, после съм се катерил на някакви столове и такива глупости съм приказвал, че и до ден днешен не можем да се оправим.
Комунистически 5,536 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели: - С какво се занимаваш напоследък? - С лизинг и маркетинг. - По-точно? - Лепя марки в Централна поща... От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили: - Какъв секс? ! Ходили до Немската и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Какъв секс? ! Отишли до СМГ-то и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Кибер каквоо? Пряк свободен удар. Футболистите на Левски са направили стена. Шут. Топката се удря в слабините на Топузаков. От болката припада за няколко минути. Когато се свестява, пита доктора: - Докторе, как е? - Не е добре Елинчо. - Защо? Ще мога ли да играя все още футбол? - А, разбира се. Ако Левски имат женски отбор. В училище питат малко момиченце: - Какво отделя главата от тялото? Тя се усмихва и казва: - Най-лесно е с брадва. Каква е поуката от филма “Шрек”? - Не е важно да си красив,важното е да намериш същия изрод като себе си!