Тя: ЗНАЧИ ТАКА??! ХАРЕСА ТИ СЕКСА? ХАРЕСА ТИ КАК ГОТВЯ??? НО НЕ ТИ ХАРЕСА, ЧЕ ТИ ПИПАМ ЛАПТОПА, ЗА ДА СИ ВИДЯ ЗА МИНУТА ФЕЙСБУКА? ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ СИ ЕДИН СКАПАН ЕГОИСТ, ВЛЮБЕН В ЛАПТОПА СИ???
Той: да, да, да, да, не.
Ноември 1922, събират се членовете на политбюро на болшевишката партия да заседават по неотложните въпроси на държавното развитие. Заседанието се проточило и решили да пийнат по чашка, две водка та да тръгнат обсъжданията по-добре. Започнал Бухарин да налива и когато стигнал до Ленин, той сложил длан на чашката и казал:
- На мен и Лев Давидович (Троцки) не сипвайте, че през октомври 1917 пак така веднъж се напихме, после съм се катерил на някакви столове и такива глупости съм приказвал, че и до ден днешен не можем да се оправим.