Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се връща от лов. Жена му го пита: - Скъпи, а защо миришеш на акано? Той й отговаря: - Скъпа, отидох на лов с Шаро. Влязохме в гората, и Шаро изчезна някъде. Продължих и намерих една бърлога. Коленичих и погледнах вътре... Изведнъж някой отзад ми сложи две лапи на гърба. Обърнах се и видях, че това е Шаро, но не можах да спра да акам!...
Разни 1,981 прегледа
Следващ →

Още вицове

Световен шампион на дълъг скок дава пресконференция на вилата си. Журналистите го питат: - Вярно ли е, че във вашия спорт се взима много допинг? - Какво? Абсурд! Не съм и помирисвал допинг през живота си. В този момент влиза жена му и носи ОГРОМЕН домат. Без да обърне внимание на журналистите, започва да му се кара: - Аман вече! Толкова ли не можеш да идеш до тоалетната? Пак си напикал доматите - виж какви са станали! Пенсионерите с надежда очакват Емилия Масларова във "ВИП Брадър" да изкара един месец пред камерите само с една средна пенсия. Към държавен служител: - Днес изглеждаш доста уморен след работа. Сигурно си попаднал на доста трудна кръстословица... Мъж подал реклама във вестника: "Търся съпруга". Следващия ден получил стотина писма. Всичките пишели едно и също: "Вземете моята". Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW.