Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Психиатър към пациент: - Напразно се жалвате от комплекс за непълноценност. Напротив, вие доста правилно оценявате своите възможности.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Новите дишащи памперси не само дишат, но и крещят ако прекалено дълго вони.
Бисери
03.10.2017
2,947 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж пребива тъща си до смърт и на съдебния процес призовават свидетел на убийството: - Вие - пита съдията - като видяхте че този мъж пребива до смърт клетата жена, защо не се намесихте? - Ами реших че и сам се справя човека.
Малко циганче спира пред полицай на улицата и го пита: - Бате, бате, искаш ли да станеш по-умент? Полицаят не му обърнал внимание, но циганчето продължавало да настоява. - Бате, бате, купи си от мен семки и ябълки по 1 лев едната и като ги изядеш ще поумнееш. Слушал го полицая и все така не му обръщал внимание, но нали е на служба, а нямало какво да се прави в момента освен да скучае, се съгласил. Циганчето извадило една ябълка, разрязало я и дал на полицая 4 семки срещу 4 лева. Полицаят изял едната, после лапнал втората семка и докато дъвчел започнал да разсъждава на глас: - Аз купих 4 семки за 4 лева. Аз за тези пари щях да си купя поне 2 кила ябълки.... - Ето видя ли. Изяде само две семки и вече поумня - казало циганчето.
- Защо бирата излиза от организма по-бързо от млякото? - Защото не трябва да си сменя цвета!!! - А защо "Каменица"-та излиза по-бързо от "Загорка"-та? - Защото не трябва и вкуса да си сменя!!!
Пред бар чакат 15 блондинки вече около час. Персоналат вътре ги гледа и се чуди защо не влизат. По-късно идва още една. След оче час пристига друга блондинка. Минава още време. Тогава барманът излиза и ги пита: - Абе, момичета, к’во става? Седите вече тука кам 3 часа и не влизате... Най-смелата от тях го поглежда и казва: - Точно ти ли ме питаш? Ми нали пише, че не пускате под 18?"
Брюнетка отишла на гости на блондинка. Блондинката се изкъпала и започнала да бяга. Брюнетката я попитала: - Ти защо бягаш? - На шампоана ми пише "Wash and go"...