Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена разказва на приятелката си: - Представяш ли си, спя сама в стаята и изведнъж чувам някакъв шум. Запалих лампата и гледам в стаята върви непознат, сигурно крадец, но симпатичен. Ей, - викам му аз - До два часа да сте се изпарили оттук.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Гледайки нашите пътища ми се иска да кажа с думите на дете: "Чичковците правили пътищата и...ги счупили"
Професионални
03.10.2017
3,462 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо Bolt би световния рекорд? - Защото го гонеше Gay.
Двама катаджии забелязват автомобил,който се движи с висока скорост.Единият от тях излиза на средата на пътя и маха с палката.Автомобилът набива спирачки,блъска го и след 100 м. спира. Вторият катаджия се приближава,чука по стъклото и пита: -Как сте с документите? -Ами така, както със спирачките…-отговаря шофьорът.
Началник към подчинен: - Имам задача за теб. - Каква? - Влез е jobs.bg! - Влязох. - А сега си търси работа!
Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер!
НСБОП преизпълни плана за внедряване на оперативни работници в бандитските групировки. В момента има поне шест групировки, изцяло от оперативни работници на НСБОП.