Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Звъни се на вратата на хакер, отваря а там - стои Смъртта в черно с коса в ръката... - Кой си ти? - Аз съм твоя uninstaller...
Програмисти 3,302 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка се оплаква на Госпожата,че Иванчо и повдига полата. - Защо бе Иванчо? - Тя ме попита какво е визуален ефект - давам и пример! Червената Шапчица стои на улицата и се опитва да хване такси. До нея спира лимузина, прозореца се отваря и един мъж пита: - Къде отиваш, Червена Шапчице? - Ами, бързам за радиото. Баба има рожден ден и искам да я поздравя! - Чудесно, красавице! Аз съм директор на радиото. Качвай се в колата и аз ще те уредя! Качва се Червената Шапчица в колата и радостно заявява: - Ах, колко съм ви благодарна, готова съм да направя всичко за вас. Мъжът това и чакал, отбил колата в близката горичка, разкопчал си панталона, извадил оная работа и казал: - Давай, Шапчице! - Ох, аз… не знам, ах колко се срамувам… за първи път ми е… много съм притеснена… - Спокойно, бе! Всички се стесняват първия път. - успокоява я мъжът. - Е, добре тогава! - съгласява се Червената Шапчица. Хваща инструмента, навежда се към него, въздъхва тежко, отваря уста и казва: - Скъпа бабо… Една блондинка имала проблеми с пари, затова решила да отвлече дете и да поиска откуп. Отишла в най-близкия парк, грабнала едно малко момченце, завела го зад едно дърво и написла на една бележка. Отвлякох Ви детето. Съжелявам, че трябваще да го направя, но ми трябват парите. Оставете $10,000 в обикновена торбичка зад големия дъб в парка, в 7:00 часa сутринта. Подписано, Блондинката. Закачила бележката на якето на малкото момченце и му казала да се прибира веднага вкъщи. На следващата сутрин, блондиката се върнала в парка и намерила $10,000 долара в торбичка зад голямото дъбово дърво, както в нарежданията й. Вътре в торбичката имало бележка: Ето ти парите. Немога да повярвам, че една блондинка би сторила такова нещо на друга. Новобрачна двойка вкъщи. Той монтира огледало: - Достатъчно е само един дюбел отгоре, втория отдолу въобще не е нужен. Тя: - Щом са направени две дупки - трябва да се използват и двете!! Той: - Добре, довечера преди лягане ще ти напомня за това... Шеф се кара на подчинен , че не си е свършил работата. - Как да я свърша бе шефе, като колежките се разхождат голи и ме разсейват ! - Но аз не виждам голи колежки . - Да, да ! Я погледнете през ключалката на женската съблекалня !