Червената Шапчица си вървяла из гората. Срещнала Кумчо Вълчо и той казал:
- Сваляй гащите, Червена Шапчице!!!
А тя си помислила:
"Хм, той пък си мисли че ще му станат."
Едно лято бяхме на варненски музикални дни.
През нощта концерти,а през деня на плажа.
Колегата Гошо(голям зевзек)да вземе да накара един непознат човек, да седне до косматата колежка Пепа,и на висок глас да я попита
-Прощавайте другарко,но защо не си свалите и чорапите?