Една блондинка отива на първа среща.Както обикновено след вечерята те отиват в апартамента му.Още с влизането те започнали да се любят.Вече свършили и блондинката като добре възпитано момиче влиза да се къпе.Докато мъжът се оправял чул блондинката да жика:
- Милоооо,имаме ли друг шампоааан?
- Не!но защо ти е?на този какво му има?!
- Ами нищо просто тук пише за суха коса,а пък аз мойта вече я намоктих
Едно лято бяхме на варненски музикални дни.
През нощта концерти,а през деня на плажа.
Колегата Гошо(голям зевзек)да вземе да накара един непознат човек, да седне до косматата колежка Пепа,и на висок глас да я попита
-Прощавайте другарко,но защо не си свалите и чорапите?