Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Новият ни шеф е тъп! - Защо реши така? - Вчера три пъти ме пита, защо не работя?
Професионални 3,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора. Ще бесят престъпник, той се опъва и крещи: - По кой закон се каните да ме бесите?! - Ние всички ви бесим по един и същи закон. - По какъв? - За земното притегляне. В детската градина учителката кара децата да броят. Стоянчо: - Едно, две, три, четири… Гошко: - … пет, шест, седем, осем… Иванчо: - … девет, десет, вале, дама, поп… - Докторе, ще ме излекувате ли от безсънието? - Да, нека първо да ликвидираме причината. - По-добре не. Жената много добре гледа детето. Богата дама отива да навести болната си майка. Изпълнена с безпокойство за държанието на съпруга си по време на отсъствието й тя звъни на домашната прислужница: - Мери, надявам се, че съпругът ми не се възползва от отсъствието ми, за да не се прибира вкъщи? - Няма повод за безпокойство, мадам. - отговаря девойката. - Мога да се закълна в това. Впрочем, след коридата, която той устрои в моята стая, просто не зная, откъде би могъл да намери сили, да отиде да се занимава с любов на друго място.