Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек отива при съседа си: -Пешо,налей ми две кофи вода! След пет минути пак се връща. -Ще ми налееш ли още две? -Аз ще ти налея,само кажи защо ми искаш като имаш кладенец в двора? -Абе,тъщата падна в него, обаче и стига само до брадичката.
Тъщи 5,684 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученици на посещение при Ленин: - Другарю Ленин, ние сме ви много признателни за напътствието: \"учете, учете, учете!\" - Ех, деца, ама сте и вие… Аз просто си разписвах писалката. Надпис в бирария:"След като жена ви така или иначе ще ви направи скандал, защо да не останете още малко в тази приятна атмосфера?" Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл неиния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5. Един дядка се качва в автобус.Две дами срещу него го питат: -Дядо,на колко си години? А дядото вика: -На 90... и ...8!-задъхва се той. -Къде си тръгнал така издокаран? -На среща с класа ми стария випуск... -Е-е-е-е,много ли хора се събирате??? -Пета година си стоя сам!!! Влак наближава тунел. В едно купе седи млад мъж и грозна жена. - Ако се опитате да ме целунете в тунела, да знаете, че ще крещя!- заявява твърдо жената. - Аз също! - отговаря мъжът.