Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама бизнесмени се срещат. - Как вървят нещата с младата ти жена? - Засега нормално. - Какво означава "засега"? - Засега имам пари.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Всеки път, когато Лил Уейн е по радиото, Чък Норис рита радиото и започва да свири AC DC.
Любими Герои
03.10.2017
3,079 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Бай Славчо, ти ходил ли си в Гърция на море? - Да. - А в Испания? - Да. - И къде е по-хубаво да идеш? - Ами... Не знам и на двете места бях с жената и децата.
Запознанство в дискотеката: - С какво се занимавате? - Танцьор съм. - Аз като си пийна, определено ставам ваша колежка, и се справям доста добре. - А вие? - Метеоролог. - Оооо,и аз като ударя 1-2 ставам ваш колега, и много успешно прогнозирам покачването на градусите и силата на духането!
Мъж и жена правят секс, съответно мъжа свършва в устата на жената, но забелязва, че нито плюе, нито гълта: - Ще гълташ ли? - Тц ! - Ще плюеш ли? - Тц ! - К’во чакаш? - Малко ляп!
Един мъж заминава на път и казва на съседа си: - Когато жена ми ми иневерява забивай по един пирон във вратата. Когато мъжът се прибира в къщи вижда,че на вратата има само три пирона.Веднага отива при съседа си и го пита: - Жена ми само три пъти ли ми изневери? - Как само три пъти!? Вече трета врата смених!
Петиция в подкрепа на българските учители : виж ТУК ------- Саркози пита Станишев: - А как живеят българските учители с 150 евро на месец? - Че това живот ли е? - състрадателно казал Станишев. ------- Саркози: - Ама учителите нямат за хляб! Сергей отговорил като една френска кралица: - Като нямат хляб, да ядат пасти!