Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза в аптеката един изнемощял старец и вика: - Добър ден, да имате виагра? - Абе дядо, ти едвам ходиш виагра искаш. - Абе дайте ми виаграта бе! Дали му те виаграта, а на другия ден идва бабата: - Добър ден, да имате хапче антивиагра? - Ами той дятото вчера си взе виагра за вас не сте ли доволна?! - Той дядото още снощи умря, само че не можем да затворим ковчега!
Черен хумор 2,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена говори с мъжа си: - Скъпи, детето вече порасна, трябва да му се обяснят някои работи за любовта, за секса... Но за да не се стресира изведнъж, започни по заобиколен път. Разкажи му за пчеличките, пеперудките и т.н. Мъжът отива в другата стая при сина си и направо го пита: - Иванчо, нали помниш вчера, докато майка ти я нямаше какво правихме с онези двете русите какички? - Помня тате, такова нещо не се забравя... - Е, същото е при пчеличките и пеперудките.. Заете ли как са наказвали Стиви Уондър като малък? Ами като са местили мебелите. Американски бар. Влиза мъж и поръчва две чаши уиски. Барманът: — Защо пък две? Мъжът: — Разбирате ли, имам приятел, който е много далеч, винаги поръчвам по две чаши, все едно, че той е тук до мен. Историята се повтаря няколко години, докато веднъж мъжът се появява и поръчва само една чаша уиски. Учуден барманът пита: — Винаги поръчваш по две чаши, а сега една. Да не се е случило нещо с приятеля ти? — А, нищо му няма, ама аз отказах пиенето… Съпруга постоянно мрънкала на съпруга си относно малкия размер на бюста си. Дали операция за уголемяване, дали кремчета, дали гелчета. Постоянно. На човека накрая му писноло: - Що не си ги натъркаш с тоалетна хартия? - Мислиш ли, че ще помогне? - възторжено отвръща жената. - Ми на задника ти е помогнала... Семейство спи кротко в брачното ложе. Жената сънува кошмар, скача и изкрещява: - Бързо, мъжът ми се прибира. Съпругът скача от леглото и се скрива в гардероба. След малко излиза от гардероба и казва: - Жена не мислиш ли, че ние двамата сме малко нещо поизнервени?