Равноправие е когато жената също може с две свои приятелки да се напие в събота и да се нашляе на воля… И да се върне в неделя по обяд…
А НЕ, когато двамата могат да решават какво мляко да изберат!
- Вчера изядох една диня и се осрах...
- А може и да не е от динята?
- И аз първо си помислих, че е от прасковите, но после изядох още една диня и пак се осрах...