Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един дядка бил обвинен, че е изнасилил 20-годишно момиче. Дядото си е наел млада и хубава адвокатка да защитава интересите му. Адвокатката на обвиняемия се обръща към съдията с думите: - Погледнете господин съдия, така както съм хванала в ръцете си тоя овяхнал клон на моя клиент, мислите ли че може да направи нещо с него? А дядото казва шепнешком на адвокатката: - Пусни ме, че ще изпуснем делото.
Адвокати 5,273 прегледа
Следващ →

Още вицове

На бойното поле се бият българи и турци. По едно време се чува: - Хасан! Турчина се изправя и българина го прострелва. След малко пак така и пак… Тогава турчина решил и той да пробва: - Иван! От другата страна се чува: - Кой го търси? - Аз! - отговаря турчина и се изправя, а българина пак го прострелва. Една жена имала любовник - Пешо Стафидката - дребен и слаб мъж. Един ден съпругът й отворил гардероба и го намерил, както се криел там, и бой, бой... Жената си намерила друг - огромен як мъжага. Прибрал се мъжът й, отворил гардероба, и като видял новия, се обърнал и попитал: - А Пешо къде е? Пиян върви по улицата и се удря в уличен стълб! Случайно минаваща оттам възрастна жена, отива при него и го пита: - Господине лошо се ударихте, нали?! Мъжът леко вдигнал глава и отговорил: - Хмм... тцц. Ей ти стълба, удари се по-добре, ако можеш!!! Купих си нов магнит за хладилника. Сега като влезеш в кухнята е един през нощта в тъмното свети надпис: "Щастието не е в яденето, животно!" Новият здравен министър си пожела да напълни поне малка кошница...Предишният не го ли махнаха точно за това, че е напълнил хубаво кошницата... --- Анна-Мария Борисова: И малка кошница да напълня, ще е успех...