Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки, едната от които се е омъжила наскоро, си говорят: - Е, разказвай, как е животът след сватбата? - Ами, как да ти кажа, срещам проблеми със секса... - Как, ма, какви проблеми? - Ами, тамън започнем и хоп - мъжът ми се прибира...
Семейни 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Израза на кандидат-депутат към избирателите: "Вярвам във Вас!", трябва по скоро да се разбира като: "Вярвам във вашата глупост!" Мюсюлманите от няколко страни много силно се обидиха, на това че в датските карикатури техния пророк бил изобразен като покровител на терористи. В резултат на това те се изгавриха с датското знаме, разбиха няколко посолства, похитиха няколко датчани и други европейци, направиха кошмарна акция за да изразят ненавистта си към Дания и цялото европейско общество. По този начин, разбира се, те само искаха да обърнат внимание на карикатуриста, че те по свой си начин са тихи и мирни хора. Надявам се, че карикатуристът се е засрамил. Поради кризата в сайтовете за запознаства се е напълнило с зарязани любовници. Тя: - Знаеш ли, сега съм в едно такова романтично настроение...Бих се излегнала на дивана пред телевизора, ще си пусна "Титаник", ще ям сладолед и ще плача... Той: - Разбирам те! Ако ме накараш и аз да направя това, аз също бих плакал. Две жени изпратили мъжете си на риболов. Два-три дни не се връщат и едната казва на другата: - А ма, да не са заминали при други жени? - Ти пък все най-лошото си мислиш, може да са се удавили.