Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Знаете ли, че услугата на Мтел за получаване на резултатите от мачовете на световното (начало, голове, полувреме - средно към 10 смс-а на ден)НЕ може да бъде деактивирана!! Не вярвате? Изпратете 2006 на 122 и после се обадете на *88 и ги помолете да деактивират услугата. Цитирам: "Еми това не може да се деактивира. Просто един месец ше ги получавате тия смс-и."
Други 2,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слушател се обажда в радиото: - Ало, намерих портфейл с 2000$ и лична карта на името на Петър Иванов Петров. - Искате да му ги върнете ли? - Не, моля, поздравете го с най-хубавата ви песен!!! Мъж се протяга: - Е-е-ех! Пак се появи желание за работа! Ще ида да си полегна, може пък да ми мине... На квартално събрание на свекървите било взето решение вместо свекърви, за по-благозвучно да ги наричат маргаритки. Една от тях, страдаща от склероза, прибирайки се в къщи споделила развълнувано със снаха си: - Сийче, знаеш ли, днес на събранието единодушно решихме отсега нататък да ни наричате... Ох, как се наричаха онези белите цветенца с жълто в средата? - Лайкучки! - отговорила снахата. Решили да направят статистика на доходите на три професии - полицай, лекар и митничар. Попитали полицая: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 7-8 месеца. Попитали лекаря: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 3-4 месеца. Попитали митничаря: - За колко време ще си купите "Форд"? Митничарят помислил, помислил и казал: за 18 месеца. - Как за толкова много време? - Ами "Форд" да не е малка компания? Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо!?!