Наскоро се регистрирах във "Фейсбук". Вчера шефът ми ме добави в приятели и изпрати съобщение:
"За да видите най-якото порното, кликнете на този линк".
Интересно, дали няма някаква връзка с това, че забравих да подготвя месечния отчет?
Знаете ли, че услугата на Мтел за получаване на резултатите от мачовете на световното (начало, голове, полувреме - средно към 10 смс-а на ден)НЕ може да бъде деактивирана!! Не вярвате? Изпратете 2006 на 122 и после се обадете на *88 и ги помолете да деактивират услугата. Цитирам: "Еми това не може да се деактивира. Просто един месец ше ги получавате тия смс-и."