Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- ..Все пак ме познаваш... - За съжаление, доста повече, отколкото си мислиш.
Бисери 3,429 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Госпожице, свободна ли сте за следващия танц? - Да, разбира се! - В такъв случай бихте ли ми пазили бирата? В Съветския съюз решили, че всички нации трябва да са равнопоставени и представени еднакво навсякъде. Отиват при един чукча: - Така и така, нямаме чукчи в Академията на науките. Искаш ли да те направим академик? - Може, ама наполовина. На четните дати - академик, а на нечетните ще ходя за риба. Едно момченце се прибира у дома си от детската градина. Майка му го пита как е минал денят. То отговаря: - Ами, нищо особено, само дето на връщане един чичко каза, че ако му лапна пишката ще ми купи ееей тия маратонки. - Тате,вярно ли е,че социалните мрежи прецакват мозъка? – LOL,дъще,WTF? По време на студената война, агент на ЦРУ е на шпионска мисия в Москва. Знае идеално руски, познава до съвършенство руската култура и обичаи. Задачата му е да се запознае със съветски младежи и да се внедри в комсомолските структури. Първата вечер влиза в близкото барче, поръчва си квас, завързва разговор с младежите, започва да рецитира Пушкин на перфектен руски, всички му казват браво но след малко си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами така! На другата вечер американецът влиза в ресторант по време на танцова забава. Кани момиче, тацува валс, танго, после казачок, но след малко всички си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами просто няма руснаци-негри.