Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Хепиенд няма да има". Подпис:Архангел Михаил.
Бисери 3,146 прегледа
Следващ →

Още вицове

По случай Сирни заговезни - прошка пресцентъра на Министерски съвет: "Прощавайте...ние ще искаме още един мандат!" Африканец, американец и българин отишли на състезание кой ще стой по-дълго в пещера. Влезнал африканецът и отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - африкаецът се изплашил и избягал. Влезнал американецът и пак отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - побягнал и той. Влезнал българинът и тамам се подготвил да спи, попръцкал си и се чуло: - Аз съм Джо синьото око! А българина казал: - Абе, айде млъкни, да не ти насиня и другото! - Чък Норис може да ви удуши с безжичен телефон. В Перник щели да си правят университет, "Боко Тиквата" щели да го кръстят...сещаш се на кой :-))) ---- Най-търсената специалност се очаква да е "Устройство на Голф2" Когато съобщили на пътниците на "Титаник", че корабът се блъснал в айсберг, един американски милиардер възкликнал: - Аз поръчах лед, но не в такива количества!