Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мили, кажи, защо се ожени за мен? - Глупак бях. - А защо не се развеждаш? - Защото друга такава глупачка няма да намеря. - Виждаш ли, че вече не си толкова глупав.
Семейни 2,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли как една блондинка прави кафе? -НЕ! Аз ще ви кажа. Пие вода,гълта едно пакетче кафе "Нова Бразилия" и сяда на КОТЛОНА. На улицата един мъж спира пред друг и започва да се чуди: - Пешо, ти ли бе! Леле, колко си се променил - боядисал си си косата, обръснал си си брадата... - Извинете, господине, но аз не съм Пешо! - Не може да бъде! Ти си си сменил и името, а? На чукчата му попаднали отнякъде сума пари, и к"во да ги прави - вложил ги в банка. Здрав влог, едър спестител един вид, изпращат го с уважение. На другия ден обаче чукчата пак пристига в банката. - Тегля си парите. - Ама как, ама защо… Тегли и това е. Ама си ги иска и в чисто нови банкноти. Какво да го правят - клиент. Нареждат му един куп нови банкноти. Сяда в един ъгъл, брои ги, и отива пак на касата. - Пак ги внасям. Клиент, какво да го правят… Издават му нова книжка, изпращат го с уважение. На излизане чукчата вика: - Утре пак ще дойда да си ги преброя. Имало едно време един дядо, който се казвал Онаний. Дошло му време да умира и той събрал роднините си. Почнал да им говори : - Умря Ленин - умря и ленинизмът ... Умря Сталин - умря и сталинизмът ... Всички го прекъсват в хор : - Дядо, не умирай! - Кольо, га бях млад жената като ме погалеше по косата и ми настръхваше фуя. Ся като ме погали по фуя и ми настръхва косата ва.