Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява във вестник: "Продавам чисто ново колело, здраво и запазено, само влак е минавал през него! На достъпна цена!" Отговарят на обявата: "Ще купя колелото. Доставете ми го вкъщи, пък ако ме няма - пъхнете го под вратата!"
Разни 2,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис в автобус на градския транспорт: Всеки пътник над 30 години е НЕУДАЧНИК. Отишла Пена една готина в града на панаир . Връща се, а на полата и цепка . Вуте я пита : - Оти, Пено, каква е тая цепка ма? Тя нали е малко проста, чула, недочула за прасеца, казала : - Епа, да ми се види прасенцето - отговорила му тя. Отишла Пена другата готина пак на панаира . Връща се, а на полата и още една цепка . Вуте пак я пита : - Оти, Пено, защо имаш още една цепка на полата ма? - Епа, да ми се види и другото прасенце. Вуе не издържал и и казал : - Епа, сложи си и още една трета цепка да ти се види и кочинката! (Един виц, който знам, че кума много го кефи) Срещат се двама бивши колеги-композитори от музикалното училище. Единият слиза от лъскава кола и отива при другия, който е ошмулен отвсякъде: - Как си, какво правиш? - Миии...добре съм. Работя по специалността. Композирам. Пиша на месец по две симфонии и три оратории...Работя в Държавната филхармония. Вземам над 260 лв. заплата, на Нова година ни дават още по половин заплата...абе кво да ти кажа - доволен съм. А ти как си? - И аз не се оплаквам - карам Бентли, имам вила на Карибите, къща в Лос Анджелис, апартаменти в Лондон и Париж... - А с какво се занимаваш? - Как с какво? По специалността си. Композирам. - Така ли? И какво си написал? - Само едно нещо: "Мммм-Данон..." Обаждане до поддръжката: - Не мога да вляза в Интернет! - Знаете ли с каква операционна система сте? - Разбира се, че знам: Фейсбук. Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли: "Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали: "Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"!