Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един програмист перял килима на мишката.Приятелят му го заварил и го пита: -Абе ти луд ли си,що переш подложката?!? -Инсталирах си Win 2000... -И кво? -Мишката се изпoвръща!
Програмисти 3,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

Правят на село избори, Вуте казва на Пена: - Отивам в кръчмата да избираме кмет с аверите, като се върна ще те бия, после ще вечеряме и след това може и друго. Пена се зачудила но нищо на казала. Вуте се върнал, а тя го пита: - Е, как мина? - Ами! Изпихме по две ракии, после ги извадихме и на когото беше най-голям, него избрахме. - И кой е сега кмет? - Ами мене ме избраха. Пена се учудила? - Ами Геле? - Е, аз ти казах че първо ще те бия! Учителката: - Иванчо, утре без родотелите си да не идваш на училище? Иванчо: - А вдругиден? Професор влиза в зала, където ще се проведе изпит, поглежда към студентите и казва: - Какви сте млади, свежи и красиви - като цветя! И у мен напира желанието да късам, да късам, да късам... - Защо си толкова блед? - Целия ден се въртях на въртележката. - Защо? - Платих за билета с 50 лева и нямаха да ми върнат... В съда. Двама се развеждат. Мадамата много секси, яка, породиста, пичът един кльощав, гърчав, едва се държи на краката си. Съдията пита първо жената: -Какви Ви са основанията да искате развод? -Въобще не ме задоволява сексуално, господин съдия! -А Вие, господине, какво ще кажете? -Аз, какво да кажа, не съм я бил задоволявал! ! ! Това е пълна лъжа! ! Та тя ме държи все гладен, ще ме умори! Дайте ми сега тук една чорба да хапна и ще ви изпоеба всичките наред... !