Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В края на годината счетоводител на една обикновена фирма с най-обикновени служители се хвърлил от 13-тия етаж и станал на пихтия. Но служителите от офиса го събрали и съживили. Все пак от него зависела 13-тата заплата, премиите за четвъртото тримесечие, премията за цялата година, а и самата заплата за месеца.
Професионални 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тост: Нека твоите органи да работят по-добре от държавните. - Обвиняеми - казва съдията, - вие сте толкова интелигентен човек, а… - Съжалявам, господин съдия, че не мога да ви отговоря с подобен комплимент. Нали се заклех да говоря само истината! Снууп Дог пита баба си: - Да си виждала едни жълти хапчета? - Абе, ти мани хапчетата, иди да видиш в банята к’ъв дракон има! Връща се поручик Ржевски от далечна страна и го питат как е там. - Абе същото като тук, само дето на жените циците им са на гърба. - Е как си кърмят децата тогава, поручик? - А това не знам, но да танцуваш с тях е приятно! Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме.