Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Студенти имали лекция по философия и се водел разговор на тема: Има ли Бог или няма. Професорът представил следната логика: - Някой, от вас колеги, чувал ли е Господ? Тишина... - Някой, от вас, да се е докосвал до Господ? Тишина... - Някой, от тук присъстващите, да е виждал Господ? Пак тишина... - Тогава, Господ не съществува! Но един от студентите се замислил и поискал думата. Любопитен да чуе какво има да каже този дързък студент, професорът му дал думата. Студентът: - Колеги, някой от вас да е чул мозъка на нашия професор? Мълчание... - Някой да е докосвал мозъка му? Мълчание... - Някой да е виждал мозъка на нашия преподавател? Мълчание... - Тогава, според неговата теза излиза, че той няма мозък!
Студентски 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по математика: - А сега да вземем пример от областта на финансите: как се смятат пари. Иванчо, петдесет лева за седем месеца с годишна лихва четири процента, колко пари се получават? - Госпожо, и вие наричате това пари? Малко момченце се разхождало с майка си в парка и гледа как две кучета се гонят и си играят. - Мамо, какво правят тези кучета? - попитало. - Едното гони другото да му каже нещо на ухото - отвърнала майка му. След два дни момчето се прибрало от училище в къщи и още от вратата викнало: - Мамо, мамо, днес пак видях онези двете кучета! Едното гонеше другото да му каже нещо на ухото, гони го, гони го и като не можа да го стигне, извади едно червено моливче и го написа на дупето му... Една блондинка среща своя приятелка. Заприказват се. Приятелката пита блондинката: - За какво са ти тия два букета, дето ги носиш? - Ами майка ми има рожден ден - и за нея е единият. Пък сестра ми се обади, че майка й имала рожден ден, та взех и за нея... Негово Величество се оказа Нищожество... - Пак се прецаках! - казал таралежът и слязъл от четката за коса.