Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прибрал се по-рано съпругът и гледа жена му я няма. Седнал на дивана и си пуснал телевизора. Погледал малко и звъннал по мобилния. - Къде си, мила. - В кухнята. Готвя. - отговорила тя. - Ами, ха направи една салата и ми я донеси в хола, тогава.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Каква е разликата между плешивия шотландец и плешивия англичанин? - Ами англичанинът си купува перука, а шотландеца си продава гребена.
Разни
03.10.2017
2,485 прегледа
Следващ →
Още вицове
Таксиметров шофьор качва късно вечерта млада, хубава жена. Кара я до адреса, спират и тя му казва: - Нямам пари. Може ли в натура? - Преди теб две ми платиха в натура, мен пари ми трябват! Стой в колата! Излезъл шофьора, по тротоара се прибира някакъв мъж. - Пич, изкаш ли да изчукаш едно хубаво маце, в колата е - само за 10 лв. - Готово брат ми! Дал 10 лв. и почнал да чука мацето в тъмната уличка. Шофьорът се дръпнал в страни да не пречи. В този момент минава един полицай, вади един фенер и свети в колата. - Кво правите господине? - Чукам жената. - Твойта ли, или чужда? - Мойта, мойта - преди да светнеш с фенера мислех, че е чужда..
- Дайте ми две батерийки! — От кои по точно? — Дурак от село,най много издържат. — Аааа, Дурасел нямаме! — А от онези шибаните имате ли! — Да и Тошиба имаме!
Един зевзек се майтапи: - Гледаш ли нашите на европейското по футбол? Друг му отговаря: - Гледам ги, по Канал 1 на БНТ.
Между приятели: - За какво ти е тази възглавница? - Ще започвам работа в Министерството на вътрешните работи. - Да, но не разбрах защо ти е тази възглавница? - Ами ще работя като полегнал полицай.
- Ало! Къде си? Нали каза, че след 3 ще си бъдеш вкъщи? - Е да де, ама третата нещо все още ми се опъва.