Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се момче и момиче, след виртуално запознансто. Момчето казва: - Ето защо е било толкова приятно да си говоря с теб - всичко друго за правене с теб е просто безсмислено.
Черен хумор 1,733 прегледа
Следващ →

Още вицове

От писмо до редакция: " Благодарение на вашето списание успях да се справя с хлебарките. Сгъвам го на тръба и ги бия, бия, бия..." Болница. Докторът сяда до леглото на пациента. - Е, всичко е готово за операцията. Каква упойка предпочитате - по-скъпичка или по-евтина? - По-евтина, докторе - отговаря без колебание пациентът. Докторът се прокашля и започва: - Аз съм Сънчо, ида от горица... Разговарят Мюлер и Щирлиц: Мюлер: Щирлиц, защо носите червени слипове? Щирлиц трескаво мисли: "За това знаят само двама: Центъра и радистката. Центъра не е, значи ме е предала радистката." Мюлер: Щирлиц, не ме гледай, а си закопчай ципа на панталона! Последните десетилетия химията направи големи стъпки напред. Жалко, че в хранителната промишленост. Хубаво е да си жена на тридесет... Може да се срещаш с мъже с 10 години по-млади или с 10 години по-стари... Какъв диапазон, какво перспективи...За двадесет годишните жени половината опции са недостъпни.