Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Главите да се движат като отсечени Строева подготовка в казарма
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Разговор между приятели: - Знаеш ли как се казва дупката на задника на мъж? - Ами... анус! - Правилно. - А знаеш ли как се казва същата дупка при жена? - Амиии... незнам, пак анус? - Не - БОНУС!
Семейни
03.10.2017
3,600 прегледа
Следващ →
Още вицове
(Написаните с ГЛАВНИ букви реплики са с дебел глас, а с нормални - с тънък) Имало един крокодил в Африка. Като видел мъж и му изяждал топките. Решили американеца, турчина и Бай Ганьо да му видят сметката. Намерили го в една блато. Пръв отишъл американеца: - ВЛИЗАМ!... излизам... След това турчина: - ВЛИЗАМ!... излизам... Накрая Бай Ганьо: - ВЛИЗАМ!... ИЗЛИЗАМ! Крокодила: - Ти пак ще се върнеш!
Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни!
Историчката: - Когато пазите тишина, свършвам по-бързо...
Разговор между мъж и жена. -Той е дебел. -Той не е дебел. -Той е дебел. -Той не е дебел. -Той е дебел. -Той не е дебел - малка ти е устата.
Сутрешна блъсканица във автобуса. Жена се оплаква: - Моля ви, господине, не ми се натискайте така! - На кого да се натискам? - Не знам, все ми е тая! - И на мен!