На опашка за храна в стол. Виетнамски студент излива в бързината супата си върху невинно пребиваващ до него юначен българин. Студентът:
- Извини се!
И поел към масите. Юначагата премигнал два-три пъти и промълвил:
- Извинявай!
И започнал да се бърше. Доприпква в този момент виетнамчето:
- О, сбъркал дума: извинявай!
Съпругът на една блондинка се прибира вечерта след работа. В коридора в краката му се мота домашният котарак. Нашият го гледа и се пули. Котарака гладко обръснат.
-Скъпа, какво и има на котката? Да не е нещо болна?
-Не скъпи! Нищо и няма на писаната. Ти да не забрави, че снощи като заспиваше след секса ми промърмори:
-Абе вземи един път за винаги да го обръснеш тоя рунтав котарак!