Двама глухонеми се напили и на другия ден си разказват.
- Ти като се прибра късно твоята кара ли ти се?
- Ами, не.
- О, а моята като взе да ми се звери...
- И ти какво?
- Угасих лампата, няма да я слушам я.
Разговор между двама горди собственици на "луноходи" във Варна:
- Много яки дупки! Голям кеф! Минавам през тях с пълна газ!
- А пък аз преди дупката спирам, оглеждам да не играят вътре деца и тогава минавам!