Връща се една мутра от Африка и се среща с негов познат:
- Абе, ловува ли из Африка, някой тигър не уби ли?
- Не, размножителния им период бил сега и...
- Е добре, някой слон не удари ли поне?
- Не бе, те пък защитени вече, не може...
- Е добре, нищо ли не уби там?
- А как? Цял камион "носърчета" съм натоварил.
Другия пълен шах...
- К’во е тва носърчета?
- Е не знаеш ли? Носърчета...
- Е не знам, какви са тия?
- Еми карам си аз из саваната с джипа, слизам по едно време с пушката из високата трева и дебна... и по-едно време изкачат тез срещу мене, вдигнали ръцете във въздуха и викат "NO SIR! NO SIR!"
Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека:
- Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната.
- Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът.
- Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то.
Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал:
- Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!