Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека: - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната. - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът. - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то. Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал: - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!
Животни 3,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си Аладин из пустинята и намира една лампа. Разтъркал я и от нея излязал духа и ми казал: - Ти ме освободи от лампата Аладин. Сега за благодарност щв ти изпълня едно желание. Аладин мислил и казал: - Мии, сега има една воина в Ирак и ако може да я спреш, заштото много хора умират сега там и ми е много гадно. - Аладин, аз толкова време сам стоял в тази лампа, откъде да знам каде се намира Ирак... намисли си друго желание. Аладин мислил и каза: - Тогава искам да напражиш жена ми първа красавица. - Дай една нейна снимка да я видя! Аладин дал. Духът гледал, гледал и рекъл: - Та къде казваш се намира Ирак? Първият съвет към току-що проходило ескимосче: - И запомни един път завинаги, жълт сняг не се яде! 6.5 милиардният човек се родил вчера? --- Надпис на входа на китайски родилен дом: "СТИГА!" Бисери по телефона:- Абонат съм на Globul и искам да мина на Mtel. Номерът ми е 098****** и искам да си го запазя! Митничар спечелил 1 милион лева от тото. "Какво ще ги правиш", попитали го колегите. "Ще си купя един метър от държавната граница и ще си бачкам за кеф."