Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Английски свещеник се разхожда из някакъв парк. Паркът е прекрасен. Хубави цветя, грижливо подрязана трева, чисти пътечки... На една цветна градинка се труди някакъв градинар. Свещеникът решава да му напомни за величието на Бога: - Виждам, че имате прекрасна градина, сър. Какви прекрасни творения създава Господ, когато му помага човекът! - Ха! Що не бяхте тук миналата година, да видите на какво приличаше този парк, когато Господ се грижеше сам за него.
Разни 1,523 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо - приказки за програмисти… На Иванчо са му дали 3 ябълки. Той е изял 2. Колко ябълки има Иванчо? Мислите си че 1? Ама никъде не е казано, колко ябълки е имал Иванчо преди да му дадат 3-те. Извод - нулирайте си променливите! Иванчо има 3 ябълки. Дали му още 3. Той изял 2. Колко ябълки има Иванчо? 4? Неееееееееее! 6! Двете ги е изял един ден по рано. Извод - синхронизирайте си нишките! Иванчо имал 5 ябълки. Изял 2. Колко са му останали? 3? Нееее! Той не е ял свои ябълки! Пак има 5! Извод - защитавайте си адресното пространство! На Иванчо му дали 3 ябълки. Той ги изял. На другия ден дошли да му ги искат, защото били дадени само за съхранение. Извод - четете си спецификацията. Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката. Москва. Тъщата решава да уреди последното си изпращане и се обръща към зетя: - Ето ти тук 200 хиляди рубли. Прави каквото знаеш, но искам да бъда погребана на Червения площад! Зетят взел парите и излязъл. След два часа се връща и направо при тъщата. - Не ме питай какво съм правил, при кого съм ходил, но утре точно в 6 сутринта трябва да си там! Две момченца си говорят в детската градина7 - Как се казваш? - Евелин. Нашите са искали момиченце, обаче съм се родил аз и са ме кръстили така. А ти как се казваш? - Шаро. - Това пък що за име е? - Ами родителите ми искали да си имат кученце, обаче съм се родил аз... - Знаеш ли, откакто имаме нов шеф, не можем да подремваме следобед. - Защо, толкова ли е строг? - Не, просто много силно хърка, като спи...