Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжът се връща от лов и гордо подава на жена си застрелян заек. Жената недоверчиво пита: - А какво е това картонче с цифрите 17.25, привързано към лапата на заека? - А, записах си в колко часа съм го гръмнал.
Семейни 3,159 прегледа
Следващ →

Още вицове

Достатъчно те носих в сърцето си. Повърви малко! Червената шапчица, Дан Симънс - Как се казваш? - попита полковник Канис Лупус, когато напуснаха старата къща с полусрутена мансарда и закрачиха из мъртвата гора. - Гарнет, - рече сънят му, - или Ръбикъп, както повече ти харесва. - Гарнет, - прошепна Канис. Погледна нагоре и видя две малки слънца, които се издигаха в синьо-зелено небе. - Това Хиперборей ли е? - Да. - Как се приземих? Със задържащо поле? Или парашутът все пак се отвори? - Клонките на кленовете те поеха в последния момент. - Нищо не ме боли. Никакви рани ли нямах? - Погрижих се за това. - Какво е това място? - Полянката край къщата на баба ми. Изоставена е преди повече от сто стандартни години. Отвъд този хълм се намират Гробниците на Ловците на Изгубеното Време. Ела! - рече Гарнет-Ръбикъп. Мъртвата гора завършваше в пустиня. Фин пясък се плъзгаше из море от приведени сенки, една от които трябва да беше Господарят на Болката… Една монахиня минава през гората. Изведнъж от храсталака изкочили трима пича, скочили й, съблекли я и я изнасилили яко. Естествено, след това избягали. Станала тя, поизтупала се, облекла се и си мърмори благо под носа, кръстейки се: Слава тебе Господи, хем ми беше много хубаво, хем не се счита за грях! ! ! В час по география: - Ина, би ли си закрила предните дюни! - Ама, господине, в т`ва ми е чарът. - А знаеш ли на мен къде ми е чара? - Не знам. - Чарът ми е в гащите, но т`ва не е за всеки! Един българин си седи и лови риба и изведнъж идват извънземни и го отвличат като му казват че ще го освободят ако им покаже как хората правят бебета и той почнал да си бие чики* и изведнъж сички извънземни го погледнали втренчено и той казал - Защо ме гледате така. А лидерът им казъл: - Ааа нищо ние така си правим Nes кафе!