Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Господин Путин, Европа е в депресия, трябва да й помогнем. - Щом трябва, ще помогнем. Ало, Газпром? Добавете в тръбите "весел газ".
Политически 3,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две лелки се срещат на пазара: - Оооо, Миче как си ма... - Ох, мани мани. Моя Митю е вече 100 процента импотентен... - Оооох, ти си добре, ами моя Киро е вече 300 процента импотентен. - Как 300 ма, повече от 100 няма. - Ма как да няма ма, оня ден като отиваше за кисело мляко, взел че се препънал и паднал. и не стига че вече му не става, ами си прехапал езика и си строшил средните пръсти Мъж се учи да плува в морето, а жена му вика от брега: - И не пий толкова много щот шъ караш! Бай Ганьо и един грък седяли в кръчмата и пили. По някое време гръкът взел да се хвали: Знаеш ли, че съм е/бал много българки? А Ганьо го попитал: Добре де, а българин е/бал ли си? Гръкът: Ааа, българин не съм. Ганьо: Е да, ама аз и грък съм е/бал Погледнах се в огледалото, качих се на кантара и реших:"Край! Писна ми от тези огледала и кантар!" В ресторанта: - Ние поръчахме преди два часа! Колко още може да чакаме?! - Максимум 15 минути. След това затваряме.