Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Утро. Таткото се мие, бръсне, къпе, отива при дъщеричката, буди я и я прегръща: - Миличка, време е да ставаш, да закусваш и да отиваш на училище. - Тате, колко хубаво миришеш?!... - Радвам се, че ти харесва. И на мама също… - Тогава защо тя ти казва "вонящ козел"?!
Семейни 3,166 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище всеки ученик трябвало да състави изречение с рими - първа отново започнала Марийка: - Мойта майка е Ирина, която е страхотна балерина! После дошъл ред на Петърчо: - Моят татко е виолончелист, а пък аз ще стана виртуозен китарист! Дошъл редът на Иванчо: - Тате влезе в кацата със саламура и тя му стикна до коляното! - Защо няма рима Иванчо? - пита сърдито учителката. - Защото госпожо, малко е саламурата! Една жена влиза в магазин и вижда един папагал. Дръпнала го за дясното му краче и папагала проговорил на френски език. Дошъл шефа и тя го попитала: — Какво ще стане ако му дръпна и двете крачета? Шефа и отговарил: — Ще се разчекне! Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин... Иванчо отваря врата на спалнята и гледа как майка му и баща му правят див секс и не го забелязват. След 15 минути вече му писнало че не го забелязват и се провикнал: - Татеееее! Бащата се обръща изненадано и казва: - Кажи Иванчо? А Иванчо много учудено запитва: - Абе тая врата нямаше ли райбер?