Един борец пита баща си:
-Абе тате, ти като си по вещ я ми обясни как да си сваля мадамата?
Таткото отговаря:
-Ще правиш всичко каквото прави и тя и накрая ще я питаш “И са к`во?”.
Отиват бореца с мадамата в бар, сядат и я пита какво ще пие.
Тя си поръчва нещо и той същото и я пита:
- И са к`во?.
Мадамата му казва ще си поръчам още едно – и пият по още едно от същото и пак я пита:
- И са к`во?.
Тя му отговаря:
- И са к`во? – Ще ме водиш в хотела.
Води я той и отново пита:
- И са к`во?
Тя му отговаря:
- Ами сега се събличаме.
Съблякла се тя, легнала и вдигнала краката, съблякъл се той, легнал, вдигнал краката и попитал:
- И са к’во?
А тя му отговорила:
- Ами ще чакаме някой да дойде и да ни оправи и двамата”.
Утро. Таткото се мие, бръсне, къпе, отива при дъщеричката, буди я и я прегръща:
- Миличка, време е да ставаш, да закусваш и да отиваш на училище.
- Тате, колко хубаво миришеш?!...
- Радвам се, че ти харесва. И на мама също…
- Тогава защо тя ти казва "вонящ козел"?!