Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов посрещна нова година в кабинета си, но все още си мисли, че българите го харесват. Абе те дори неговите приятели вече не могат да го понасят, щом никой не го е поканил за празника...
Политически 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, сервитьора! Това супа ли е, бе! Гола водица! - Е, ама поне е гореща. - Как ще се маскираш на карнавала? - Като Шрек. - Маска купи ли? - Още не, а ти как ще си? - Красавица! - Маска купи ли си? Младеж се опитва да сваля недостъпна девойка: - Госпожице, Вие имате такива дълбоки очи, в тях човек може да се удави... - Тъпак! - А, на носа ви да се обеси.. Прерията в паника - носи се слух, че Големия Джо идва. Всички се изнасят в галоп. В самотна кръчма остава само бармана - няма накъде да бяга… В далечината се вижда облак прах - идва самотен конник. Влиза в бара, тропва на барплота и вика: - Едно уиски! С треперещи ръце бармана му го носи. Оня го пие на екс и пак тропва: - Едно уиски, казах! Пак му носи, пак екс и пак: - Абе къде ми е уискито! Бармана носи цяла бутилка. Тоя я изпива пак на екс. - А така, дай още едно. Бармана носи още една бутила. Удря я и нея на екс и вика: - А сега да бягам, че Големия Джо идвал. В свободното си време Бойко Борисов четеше bezhaberie.com и се чудеше какво да прави...