Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Възможен ли е оргазъм при броене на пари?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
- Каква е разликата между невидим човек и националния отбор на България по фубол? - Имате повече шанс да виждите невидим човек на финалите на Световното първенство.
Спортни
03.10.2017
4,533 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка кандидатства за секретарка. Оказва се обаче, че нищо не може да пише на машина, нито да стенографира. - И какви делови качества имате все пак? - пита я шефът. - Никога не забременявам.
- Кажете ми, в този замък има ли призраци? - Всички така приказват! А пък аз и до ден днешен не съм видял нито един! А живея тук от най-малко осемстотин години!
Мъж е при психолог. - Изневерявате ли на жена си? - Да. - Не я ли обичате? - Обичам я. - Но изневерявате? Значи не обичате! - Обичам я, затова изневерявам рядко и само с най-добрите й приятелки.
Пост на КАТ. Седи сам катаджия, гледа - към него идва една баба с крава. Бабата идва и започва да забива колчето със синджира, на който е вързана крава на две крачки от катаджията. Катаджията изнервен: - Бабо, това да не ти е пасбище! - Ох, сине, знам ли, за една година тук какъв се охрани...
В родилния дом доктор с трешерещ глас и сълзи в очите обяснява на бъдещ татко: - За съжаление....можем да спасим или детето....или майката. Ще се наложи да избирате.... - Ами....как да избера, докторе....детето не е от мен....а да се оженя мога и още веднъж