Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Нашите предшественици са били големи изобретатели. Изобретатели са приспособление, с помощта на което може да се гледа и вижда и през най-дебелата стена! - И какво е това приспособление? - Прозорецът.
Любими Герои 1,893 прегледа
Следващ →

Още вицове

Намирайки богатство - губите съвест. Намирайки любов - губите разсъдък. Намирайки истина - губите вяра. И само ако изгубите всичко - намирате свобода. Две змийчета се излюпват и едното пита другото: - Абе брат ние какви змии сме? - Не знам брат защо питаш - Брааат прехапах се. Една женица, готина, богата, със собствено жилище, решила да си хване някой за нощта, да си поразиграе кръвчицата... Oтишла в близката кръчма, забърсала първия, дето пиел ракийка кротко на една маса и пил-недопил, го води у тях си. Сваля тя палтото си, присвива похотливо очи и му вика: - А сега какво искаш! Той обаче, толкова му акъла, й вика: - Ми една ракийка, ако имаш. - Има - рекла тя - в хладилника е. Ходил човека, сипал си, изчакала го тя да си изпие, сваля пуловера, демонстрира природни дадености и му вика пак: - Кажи сега какво искаш - Ами още една ракийка, ако даваш, казал човека (дотам му стигало въображението). Така продължили известно време, жената останала напълно гола и казва: - А сега кажи какво искаш? Той я огледал, засукал мустак, па казал: - На коленннннееее. Тя с мисъл (олееее, колко е перверзен тоя) се пуснала на колене. Пича и се метнал отгоре и изкомандвал: - Къмммм хладилниккккааааааа! Един изпил бутилка водка и на сутринта се събудил в изтрезвителя. Решил повече така да не пие. Решил да излекува махмурлука с бира..и пак се събудил в изтрезвителя. Тогава взел радикално решение - ще си пие само у дома, в леглото, завит презглава. Взел едно шише и се завил с одеялото. На сутринта пак се събужда в изтрезвителя и учудено пита доктора как се е озовал там, като си е пил вкъши под одеялото. - Как-как!? Като отиваше за втората бутилка беше с одеялото завит и те закараха тук! Терористи хванали трима корабокрушенци. Попитали първият: - Чакалака или смърт. Tой казал чакалака. Попитали вторият: - Чакалака или смърт Tой също казал чакалака. Попитали и третият: - Чакалака или смърт, Tой обаче гледал как терористите чакалакали двамата корабокрушенци и казал смърт. Терористите отговорили: - Добре ще те чакалакаме до смърт.