Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: - Тъпо! Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Тъпо"? - Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака...
Пиянски 5,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кошмар на сисадмин: - Вчера имах сън: свалих една мацка, заведох я у нас, сложих я на леглото и гледам - аз съм с RJ45, а тя е с коаксиал. И нямам преходник! Мъжа: - Какво си правила? Жената: - Проверявах тотото. Мъжа: - Пуснала си тото без мен?! Жената: - Ами..., исках да ти направя изненада, ако спечеля някой милион. Мъжа: - Каква? "Сбогом, неудачник!"??? Тя: - И ти си забавен! Какво ще правиш довечера? Може да отидем някъде? - Звучи интересно... Само мама да няма нищо против.- казал той. - Мама? Ти на колко години си? Той, въздишайки: - Майката на сина ми... В езиковата школа. - Бих искал да запиша сина си, за да научи поне един чужд език. - Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански... - А кой език е най-чужд? Блондинка оставя автомобила си на ремонт. След два дни влиза в сервиза и казва на монтьора: - Идвам да си взема колата! - Един момент, госпожице, само да й сложа свещите. . . - О, много ви благодаря, обаче аз ще се прибера по светло. . .