Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животът е игра, която може да ти смачка фасона. Това обаче не значи непременно, че тя е кой знае колко сложна.
Разни 2,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно дете се прибира от училище и казва на майка си: - Мамо, учителката ме попита един въпрос, аз отговорих правилно, а тя ми писа двойка! Майката пита: - Как така? - Тя ме пита с кого граничим на север, а аз отговорих, че не знам. Мъж отива на доктор и му казва: - Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая. - Съблечете се! Съблича се мъжът. - Ама оная работа ви е вързана на възел! Мъжът се тресва по челото: - Ебаси, пак забравих да купя хляб! Попитали радио Ереван: - Кой е най-хубавият град в света? Отговор: - Естествено, Ереван. - А какво ще стане с най-хубавия град, ако американците пуснат атомна бомба върху него? След дълго мълчание радиото отговаря: - Тбилиси също е хубав град. Седят бухал и менгеме на един клон. След дълго мълчание бухалът казал: - Буху, буху! Менгемето отвърнало: - Браво бе, дай да ти стисна ръката! Пиян мъж седи на бара и изведнъж се провиква: - Всички, които са от ляво, са скапаняци! И всички от дясно са боклуци! От тълпата излязлиза възмутен господин и казва: - Извинете, но аз не съм никакъв боклук! Учуден, пияният отговаря: - Ами какво правиш там, бе! Мини от ляво!