Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си Добрият рицар из гората и гледа - за едно дърво вързана гола дама. - Какво става тук, прекрасна дамо? - Хванаха ме едни разбойници, вързаха ме за дървото и ме изнасилиха. - А защо не вика за помощ? Щях да чуя и да дойда да те спася. - Виках, виках, ама в тая гъста гора нищо не се чува… - Нищо не се чува, значи… - мърмори си Добрият рицар, сваляйки доспехите си…
Любими Герои 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни. Индианец дава наставления на сина си: - Сине мой, ако някога в живота ти бледолика жена ти каже:"Направи с мен всичко, каквото поискаш" - не бързай да и сваляш скалпа! Един алпинист тръгнал да изкачва една много стръмна, почти отвесна скала. Изкачил я той едва-едва и на върха видял един йога, който висял с една ръка от ръба, а с другата държал книга, която четял. Алпинистът го попитал: - Абе казват, че вие йогите можете всичко. Вярно ли е? Йогата се пуснал от скалата, прелистил следващата страница, хванал се пак и казал: - Лъжат бе! Старшината : — Защо минахте на червено? Пияният шофьор: — Защото от бялото получавам киселини. - Келнер, защо цветята във вазата са изкуствени? - Защото сме вегетариански ресторант и преди като слагахме истински, клиентите ги мислеха за предястие.