Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всички знаем, че магическата думичка е "моля" като в изречението: "Моля, не ме убивай". Твърде жалко, че Чък Норис не вярва в магия.
Любими Герои 3,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първи януари. Две приятелки си говорят по телефона: - Галя, как изкара Нова година? - Ами както обикновено - в леглото... - И много народ ли се събрахте? - Мамо - пита малко момиченце, - всички приказки ли започват с "имало едно време"? - Не, миличко - въздъхва майката. - Понякога започват така: "Мила, тази вечер ще закъснея, натрупа се много работа в службата. " Телефонно обаждане в КАТ: - Ало, тука блъснах две кокошки. К’во да ги правя? - Хвърли ги край пътя, та да не пречат на движението! - А мотора им к’во да го правя? Аз бях на 19. Той на 27. Беше ми за пръв път. Казах му: - Страх ме е! Той каза: - Няма страшно! Болеше ме, течеше ми кръв, изпълних стаята с писъци... Най -накрая проклетия зъб излезе. Командирът на ротата нарежда на старшината: - За утре всички войници да си сменят ризите! - Това е невъзможно, господин капитан. - В армията няма невъзможни неща! - Но войниците имат само по една риза?! - Тогава, нека ги сменят помежду си - пак ще бъдат сменени