Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един селянин му откраднали кравата. Отива с двамата си сина да види как е станало това: - Вратата на обора е ниска - някой дребен ще е ! - Щом е дребен, значи е педал ! - казал първият син. - Щом е педал, значи не е от наше село. Това ще е само Пешо педала, от съседното село. - заключил другият син. Отишли в съседното село и пребили Пешо, почти до смърт. Стиглано се до съд. Съдията пита. - Защо пребихте човека ? Бащата и синовете обяснили, каква е "логиката" според тях. Тогава съдията изкарал една кутия и им казал. - Я сега, като сте толкова интуитивни ми кажете, какво има вътре? - Щом кутията е квадратна, значи вътре има нещо кръгло. - казал бащата. - Щом е нещо кръгло, значи е оранжево. - казал единият син. - Кръгло и оранжево - това ще е само портокал! - казал другият син. Съдията отворил кутията, извадил един портокал и креснал на подсъдимия: - Ей педал смотан, веднага да върнеш на хората кравата!
Разни 2,546 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бракоразводно дело. Съдията: - Бихте ли изложили причините поради които искате да се разделите със съпругата си? - Вижте сега, господин съдия, целия проблем е, че жена ми има сестра близначка, с която са като две капки вода и никой не може да ги различи една от друго. От време на време ми се случва да правя секс с сестрата, а не със жена ми... - Е, не може да е така! Все трябва да има някаква разлика между жена ви и сестра и?! - Естествено, че има. Нали за това се развеждам. На интервю: — Защо напуснахте предишната си работа? — Фирмата се премести в нов офис, но не ми казаха къде е той. Има два начина да живееш живота си. Единият е като мислиш, че няма мечти, а другият - че всяко нещо е чудо. Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава? Какво си мислят един фотомодел, една девственица и една омъжена жена при полов акт: Фотомоделът: "Добре ми плати!" Девственицата: "Дано не забременея!" Омъжената жена: "Покривът тече. Ще трябва да се поправи!"