Днес ще се проведат две шествия. Едното в подкрепа на медицинските сестри в Либия под мотото "Не сте сами", и отделно на таксиметровите шофьори - "Защо сме сами?"
Един мъж влязъл в затвора, обаче съкилийника му, както се очаквало отдавна бил обърнал резбата.
Та минали 7-8 месеца от както въпростният мъж влезнал в затвора и ужасно много му се преискало секс...
Погледнал той един ден през решетката на затвора и видял, че навън на полето се разхождали стадо козички и вземал, че се размечтал на глас:
"Ееех казал си той, да имаше сега и тук една козичка, така юнашката щях да си я опъна... и в съшия момент от дъното на килията съкилийника му надул вой...
Мееееее, меееееееееееееееееееее :)