Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж влязъл в затвора, обаче съкилийника му, както се очаквало отдавна бил обърнал резбата. Та минали 7-8 месеца от както въпростният мъж влезнал в затвора и ужасно много му се преискало секс... Погледнал той един ден през решетката на затвора и видял, че навън на полето се разхождали стадо козички и вземал, че се размечтал на глас: "Ееех казал си той, да имаше сега и тук една козичка, така юнашката щях да си я опъна... и в съшия момент от дъното на килията съкилийника му надул вой... Мееееее, меееееееееееееееееееее :)
Семейни 2,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц си плуваше, когато видя чифт жълти очи във водата. - Мюлер! - помисли си Щирлиц. - Отчасти… - помисли си крокодилът. Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни! - Петърчо! Как може, имаш двойки по всичко, освен по география?! - По география още не са ме изпитвали... Още една лоша новина за песимистите. Според последните холандски изследвания, оптимистите живеят по-дълго. Журналистка от вестник СТАНДАРТ успява да се добере до Софи Маринова и я пита. - А след концерта,ще ни дадете ли пресконференция? - Защо да ви давам бе,тя на мен не ми стига,та на вас ли да давам !