Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж влязъл в затвора, обаче съкилийника му, както се очаквало отдавна бил обърнал резбата. Та минали 7-8 месеца от както въпростният мъж влезнал в затвора и ужасно много му се преискало секс... Погледнал той един ден през решетката на затвора и видял, че навън на полето се разхождали стадо козички и вземал, че се размечтал на глас: "Ееех казал си той, да имаше сега и тук една козичка, така юнашката щях да си я опъна... и в съшия момент от дъното на килията съкилийника му надул вой... Мееееее, меееееееееееееееееееее :)
Семейни 2,993 прегледа
Следващ →

Още вицове

На митницата седят четирима митничари: (1) - Виждате ли го ей оня камион там? Аз ще го обмитя за 200 хиляди. (2) - Аз пък ще го обмитя за 180. (3) - Пас. (4) - Пас. В съда. Съдията: - Трябва да се опитате да стане друг човек. - Не всички така мислят, господин съдия. Последния път, когато се опитах да го направя, ме осъдиха за фалшифициране на документи... Искаш да посетиш Лондон?! Изпрати SMS на номера на посолството на Великобритания "искам виза", SMS на номера на Британските авиолинии "искам билет до Лондон", SMS на хотел в Лондон "искам стая в Лондон" - и ще получиш отличен шанс да посетиш Лондон! Обсъждат алкохолик на събрание. -Толкова е напрегната обстановката в света в момента, а вие само пиете ли, пиете! Вие знаете ли поне какво е ядрена война? -Разбира се! -Какво е! -Влизаш в кухнята, отваряш крана и потича водка... -Е, това е! Пак е препил...Има халюцинации. -Влизаш в банята, а там от крана водка се лее... -Ненапил се! -Излизаш на балкона , а навън вали водка... -И какво? -Ама няма кой да пие!!! Блондинка пита на касата в супера: - А колко струват дъвките от 50 стотинки?